Strona główna The News TANGO W ZIELENI

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

TANGO W ZIELENI

          Zielonogórskie „STUDIO DANCE CLUB” wspólnie z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury „AMFITEATR”, restauracją „PALMIARNIA” serdecznie zaprasza na „TANGO W ZIELENI”. Impreza odbędzie się 24 lutego 2013 roku (niedziela) w „Palmiarni” z okazji czwartej rocznicy MILONGI w naszym regionie.

           W programie uroczystej MILONGI, która rozpocznie się o godz. 18.00 przewidziany jest koncert zespołu CORAZON DE TANGO z Bydgoszczy (w składzie: Krzysztof Krymer – skrzypce, Michał Litwa - wiolonczela, Maciej Stroynowski - fortepian), który zagra najsłynniejsze tanga świata, będzie można podziwiać prezentacje taneczne w wykonaniu pary Piotr Woźniak i Ida Zagrzejewska z Warszawy (półfinaliści Mistrzostw Europy w tangu de salon). W trakcie imprezy Agata i Krzysztof Kocińscy udzielą lekcji podstawowych kroków tego zmysłowego tańca. Natomiast Roman Grad właściciel winnicy „Julia” przeprowadzi degustacje zielonogórskich win. Nad sprawnym przebiegiem tej imprezy czuwać będzie Krzysztof Kachel z Bydgoszczy.

Bilety w cenie 30,00 zł dostępne w sieci sprzedaży www.abilet.pl oraz w „Palmiarni” na godzinę przed koncertem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W godzinach do południowych w Zespole Szkół Ekologicznych przy ul. Francuskiej 25a Piotr Woźniak i Ida Zagrzejewska - para tancerzy i animatorów tanga argentyńskiego z Warszawy (półfinaliści Mistrzostw Europy w tangu de salon) przeprowadzą warsztaty w trzech blokach:

I   blok - godz. 11.00-11.45 - Technika, osobno dla Pań i Panów – postawa, podstawowe informacje na temat motoryki oraz estetyki ruchu, ozdobniki, wykorzystanie dysocjacji ciała podczas ocho.
II  blok - godz. 12.00-13.30 - Tango nuevo – Colgadas, podstawowe informacje, przykłady wykorzystania w tańcu volkadas i colgadas, stylistyka tańca.
III blok - godz. 14.00-15.30 - Tango de salon – Ganchos, technika oraz zastosowanie w tańcu.  Ciekawe połączenia z sacadami oraz giro.


Koszt warsztatów: 125,00 zł od osoby. Zapisy i bliższe informacje u Krzysztofa (tel. 604 79 80 48)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!!  W przeddzień tj. w sobotę 23 lutego w restauracji „TK” przy ul. Chrobrego 35/41 odbędzie się "rozgrzewkowa" milonga. Serdecznie zapraszamy spragnionych tanga tangueros chcących należycie przygotować się do niedzielnej imprezy w Palmiarni. Start godz. 19.30. Parkietowe 10,00 zł od osoby.

Aktualizacja: 03-30-2013

Kurs tańca

Reklama
Reklama
Reklama

Akceptujemy karty

Reklama

Oferta dla firm

 • pokazy par tanecznych
 • taneczne pokazy integracyjne
 • zlecone kursy dla pracowników
 • więcej >>

  Gościmy aktualnie

  Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

  Nasi partnerzy  Kontakt

  Krzysztof Kociński

  65-001 Zielona Góra
  ul. Fiołkowa 12,
  studiodanceclub@wp.pl,
  tel. 68 3204790 lub 604798048